Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Onursal Başkanı Bölünmez Mardin Spor’u Ankara’da akşam yemeğinde ağırladı

Mardin eski Milletvekili ve

Mardin eski Milletvekili ve Mardin Spor Onursal Başkanı Süleyman Bölünmez, ZTK’da Gençlerbirliği’ni eleyerek 5. Tur’a yükselen Mardin 1969 Spor futbolcularını akşam yemeğinde ağırladı.

Süleyman Bölünmez’in, verdiği akşam yemeğine Mardin eski Belediye Başkanı Metin Pamukçu, Gençlerbirliği Spor Yönetim Kurulu Üyesi Talip Çankırı, Mardin 1969 Spor yöneticileri ve teknik heyeti de hazır bulundu.

“Daha başarılı bir ikinci yarı geçireceğimize inanıyorum”

Mardin 1969 Spor’un mütevazi bir kadro kurduğunu belirten Bölünmez, “Her takımın hedefi şampiyonluktur ama biz ölçümüzü biliyoruz, bölüm bölüm gideceğiz. Başarıyı öyle yakalayacağız, birbirimizi tanıyacağız. Çünkü bu takımın bir iskeleti yoktu, Tamamen yeniden kurulmuş bir takım. Tabi şuandaki bulunduğumuz nokta itibariyle gene de bu kadar yeni arkadaşın bir araya geldiği, şansızlıkların, aldığım bilgiler üzerine telaş, heyecan, sonuca çabuk gitme isteği, hakem hataları bunun sonucunda 15 puan aldınız. İnşallah ikinci yarıda hocamız Mehmet Akbulut ile birlikte devre arasındaki kampta birbirinizi daha iyi tanıyıp daha başarılı bir ikinci yarı geçireceğimize inanıyorum.” dedi.

“Mardin halkı adına sizlere teşekkür ediyorum”

Gençlerbirliği galibiyetine de değinen Bölünmez, “Bu maç önemliydi. Sizin, bizim, taraftarın morale ihtiyacı vardı. Bunundan dolayı Mardin halkı adına sizlere teşekkür ediyorum. Yönetici arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum, eski bir yönetici olarak bana gelen telefonlardan dolayı sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Çünkü anlamlı bir takımı yendiniz. Gençlerbirliği iki yıl sponsoru olduğum bir kulüp. O süreçte rahmetli İlhan Cavcav başkanın bize bir kaç futbolcu verdiği, Mardin’de maçımıza geldiği bir takımın başkanıydı. Onu rahmetle anıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Bölünmez son olarak şunları söyledi: “Ben biraz başarıyı seviyorum. Başarısızlıkları da gördük ama Mardinspor’u düşme hattından aldım ve hep yukarı tırmandırdım. Hiç bir zaman böyle kötü bir sezon yaşamadık. PTT Liginde şampiyonluğa oynayacak bir takım kurduk. İlk yarıda play off şansımızı da yitirecek bir sonuçla bitirdik ama netice itibariyle ikinci yarıda toparladık. Bu nedenle sizin de bir çıkışınızı bekliyordum. İnşallah bu maçla birlikte her maçta olmasa 2-3 maçta bir yanınızda olacağım. İstanbul’da programı ayarlamaya çalışacağım. Tepecik maçına da gelemeye çalışacağım. Çankaya maçında da yanınızda olacağım. İnşallah hocalarımızın verdiği taktikleri sahada değerlendirip başarıyı yakalayacağız.”