Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ova köyleri Kahraman’ı bağrına bastı

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı ova köylerinde seçim çalışması yürüten Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Mardin’in asil insanlarının süreci çok iyi okuduğunu ve 14 Mayıs sabahında vekilini seçeceğini söyledi, destekleri için minnettar olduğunu belirtti.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlere Mardin’den bağımsız aday olarak girecek Mehmet Vejdi Kahraman, şehir merkezinin her noktasında ve kırsal mahallerin en ücra köşesine kadar giderek seçim çalışmaları kapsamında halkla buluşuyor.

Yoğun tempo ile çalışmalarını yürüten Milletvekili Adayı Kahraman, Kızıltepe ilçesine bağlı ova köylerini ziyaret etti. “Vejdi Kahraman” sloganlarıyla karşılanan Kahraman, halkın yoğun ilgisine “Musafaha” ederek karşılık verdi.

Çalışmalarını “Mardin aşkıyla, bağımsız ruhla” sloganıyla yürüten 28. Dönem Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, çalışmaları hakkında gazetecilere bilgi vererek şunları söyledi:

“Her vatandaşımıza gitmeye ve herkesi ziyaret etme çabası içerisindeyim. Bu minvalde Kızıltepe’mizin ova halkı ile buluştuk. Bizi sevgi, coşku ve muhabbet ile bağrına bastılar. Sağ olsunlar gittiğimiz her ziyarette, her esnafta bizleri bağrına basıyorlar. Mardin’imizin asil insanı bu süreci iyi okuyor ve 14 Mayıs sabahı vekilini kendi seçecek İnşallah Bizlere karşı gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı hepsine teşekkür ediyorum.”

Baywin güncel giriş.