Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Mardin İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı

Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde

Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde partisinden aday adayı olmak amacıyla bir süre önce istifa eden AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, görevini parti genel merkezince il başkanlığına atanan Vahap Alma’ya devretti.

2018 yılının Kasım ayından itibaren birlikte çalıştığı herkese desteklerinden dolayı teşekkür eden Kılıç, “Asırlar öncesinde başlayan bu yolculuk devam ediyor ve devam edecek. Son nefesimizi verdiğimiz ana kadar, makam ve mevki gözetmeden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında saf tutarak yolumuza devam edeceğiz. Sizlerle birlikte yürüdüğümüz bu yolculukta başımız dik, alnımız açık olarak başarılarla dolu bir dönemi tamamladık. Eminim sizlerde bu çıtayı çok daha ileriye taşıyacaksınız. Bu süreçte beraber yürüdüğüm, Milletvekillerimize, MKYK Üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Ana Kademede bulunan Yürütme ve Yönetim Kuruluna, İl Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetimine, İl Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetimine, Ana Kademe İlçe Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetimlerine, İl Disiplin Kurulu ve Hakem Heyetine, Tüm Mahalle Başkanlarımıza, Partili Sandık Yönetim Kurulu Başkanlarına, Delegelerimize, Üyelerimize, kuruluştan bugüne partimizin çeşitli kademesinde görev alan tüm teşkilat mensuplarımıza, Muhtarlarımıza, STK ve Oda Başkanlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

İl başkanlığı görevini devralan Vahap Alma ise yaptığı açıklamalarda, “Öncelikle bugüne kadar yapmış olduğu etkin çalışmalarından dolayı Sayın Faruk Kılıç’a teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, davanın neferi olarak aynı bilinç ve kararlılıkla, yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Güzel Türkiye’mizin refahı ve daha da kalkınması için yeni Türkiye yüzyılına yaraşır şekilde hayallerimizi birer birer yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Zor ve meşakkatli bir görevi devraldığımızın farkındayım. Ama inşallah tüm teşkilatlarımızla birlikte, her ilçemizi mahalle ve sokaklarıyla hane hane ziyaret ederek çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz. Teşkilatımızın her bir kademesinde yer alan her bir arkadaşımız aynı heyecanla ve samimiyetle çalışmaktadır. Biz her daim ayakta kalmamızı ve şahlanışa geçmemizi buna bağlıyoruz. Aramıza fitne tohumu ekmeye çalışanlara asla müsamaha göstermeyecek, daima samimiyetin ve huzurun merkezi halinde olacağız. AK Parti’ye gönül vermiş teşkilat üyelerimiz dava şuuruyla hayırda yarışacak ve aynı hedefler doğrultusunda gayret göstereceklerdir.” dedi.