Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bir babanın acı feryadı: Çocuklarıma hasret kaldım!

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde geçen

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde geçen yıl odun sobasının patlaması sonucu yüzü yüzde 90 yanan 26 yaşındaki Mehmet Nafi Özdemir, eski sağlığına kavuşması için 150 bin lira ameliyat parasına ihtiyacının olduğunu söyledi.

Atatürk Mahallesi 849 Sokak’ta yaşayan bir çocuk babası 26 yaşındaki Mehmet Nafi Özdemir, tır şoförlüğü yaparak geçimini sağlamaya çalışıyordu.

Ancak 24 Şubat 2020’de evinin salonunda bulunana odun sobasını yakmak isterken gaz sıkışması sonucu soba patladı. Patlamanın etkisiyle Özdemir’in yüzü, eli ve kolları yandı.

Diyarbakır’daki hastanelere kaldırılan Özdemir, 13 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra buradan Malatya Turgut Özel Hastanesi plastik cerrahi bölümüne sevk edildi.

2 buçuk ay burada da tedavi edilen Özdemir, buradan da Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi.

Bir yıldan beridir tedavi gören Özdemir, yüzünü kaybettiği gibi işini de kaybetti.

Dışarı çıkmaya utanan Özdemir, eve kapandı. Yüzünün eski haline kavuşması için Özdemir’in 150 bin liraya ihtiyacı var.

Özdemir yaşadığı talihsiz olayı şu sözlerle anlattı:

“Irak’tan geldim, evde sobayı yakacaktım ve soba patladı. Evim ve yüzüm yandı. Diyarbakır’da 13 gün yoğun bakımda kaldım. Malatya’da da 2 buçuk ay tedavi gördüm. Malatya’da yapılan ameliyat sonrası beni Ankara’ya gönderdiler. Yüzümün eski haline gelmesi için 150 bin lira istiyorlar. Eski halime dönmem için estetik olmam gerekiyor. Elimde bir şey yok, param yok, ameliyatımı yapamam. Cumhurbaşkanımızdan, validen hayırseverlerden destek bekliyorum. Utanıyorum! Sabah akşam evdeyim. Biri geldiğinde onun karşısına çıkamıyorum. Kimseyle konuşamıyorum, kimseye selam veremiyorum, utanıyorum. Sabah akşam evdeyim. Çocuğum bile yanıma gelmiyor, korkuyor. Çocuklarıma hasretim! Evde hapis hayatı yaşıyorum.”(Mardin İpekyolu Gazetesi)

Kavbet güncel giriş.