Son Dakika Haberler

Bakan Işıkhan memur zammına ilişkin konuştu: Kimse mağdur olmayacak

Bakan Işıkhan memur zammına ilişkin konuştu: Kimse mağdur olmayacak
Okunma : 10 views Yorum Yap

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, memur zammına ilişkin, “Kimse mağdur olmayacak, yaşam kalitesi artırılacak” dedi.

Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, memur ve emeklilerin beklediği müjdeyi verdi. Erdoğan, “5 Temmuz günü 6 aylık enflasyon oranlarının belli olmasıyla birlikte memur ve emeklilerimize verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz.” dedi.

Tüm gözler yarına çevrilmişken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “Memur maaş düzenlemesi üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma hayatının tek boyutu yok. Asgari ücreti bitirdik. İşveren ve çalışanlarımızı mutlu etmeye çalıştık. Refah ve yaşam kalitesini arttırmak önceliğimiz.” ifadelerini kullandı.

ÇOK KAPSAMLI DÜŞÜNÜLÜYOR

Meclis tatile girmeden yasal düzenlemenin gündeme gelip gelmeyeceğiyle ilgili soruya karşılık ise Işıkhan, “Çalışılıyor, yoğun bir mesai harcanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi Meclis tatile girmeden önce… Bazı değişkenleri de dikkate almak lazım. Çok kapsamlı düşünülüyor. Kimsenin mağdur olmaması, çalışanlarımızın refahının artırılması bizim için önemli.” ifadesini kullandı.

AMACIMIZ REFAH KALİTESİNİ ARTIRMAK

Işıkhan, düzenlemeye yönelik çalışmanın son durumuna ilişkin ise, “Biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma hayatının tek boyutu yok. Asgari ücreti bitirdik. İşveren ve çalışanlarımızı mutlu etmeye çalıştık. Refah ve yaşam kalitesini arttırmak önceliğimiz.” diye konuştu.

بازپرداخت هزینه های تولید بازی. Taxi hall in tirol , taxi 6060 ihr zuverlässiger taxiunternehmen in hall in tirol und in innsbruck.