Son Dakika Haberler

700 bin metrekare parke taşı döşemesi yapıldı

700 bin metrekare parke taşı döşemesi yapıldı
Okunma : 60 views Yorum Yap

Kızıltepe Belediyesi tarafından kırsal ve merkez mahallelerde toplamda 700 bin metrekare parke taşı döşemesi yapıldı.

İlçe merkezinde 1 milyon metrekarenin üzerinde yol çalışması yapmayı hedefleyen Kızıltepe Belediyesi, merkez mahallelerde 350 bin metrekare ve kırsal mahallelerde 350 bin metrekare olmak üzere toplamda 700 bin metrekare parke döşemesi gerçekleştirdi.

2021 yılında hem şehir merkezi hem de kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüren Kızıltepe Belediyesi, ilçe merkezinde olduğu gibi kırsalda da yolları bir bir tamamlıyor.

Toplamda 23 kırsal mahallede çalışmalar sona ererken 6 mahallede de çalışmalar devam ediyor. Her mahallede çalışmalar yürütülürken Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam da her fırsatta çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle sakinleriyle bir araya geliyor.

Çalışmalarda mahalle sakinlerinin de görüşlerini alan Çam, “Yaptığımız çalışmalarda vatandaşlarımızın görüşleri bizler için çok önemli. Neticede yaptığımız her iş onlar içindir. Bu nedenle onlarında düşünceleri bizler için son derece önemlidir. Şimdiye kadar 23 mahallemizi bitirdik. 6 mahallemizde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedefimiz ilçemizde yapılmayan yolun kalmamasıdır” dedi.

Mt kuring gai motel, hornsby australia 2023 | tours to go. De beste tui albufeira last minute deals last minute deals. De bedste action oplevelse tilbud i brøndby.