Son Dakika Haberler

Kahraman’dan “Adaylıktan çekilecek” iddiasına açıklamada: Asla geri dönüş yoktur

Kahraman’dan “Adaylıktan çekilecek” iddiasına açıklamada: Asla geri dönüş yoktur
Okunma : 21 views Yorum Yap

Mardin Bağımsız Milletvekili Mehmet Vejdi Kahraman, adaylıktan çekileceği yönündeki iddialara ilişkin “Ben buradan tekrar ifade ediyorum, bu yoldan asla geri dönüş yoktur.” dedi.

Mardin’de Bağımsız Milletvekili Adaylık başvurusu yaptıktan sonra halkın büyük bir teveccühü ile karşılanan Mehmet Vejdi Kahraman’ın eski partisi tarafımdan ikna edilerek adaylıktan çekileceği yönünde iddialar ortaya atıldı.

İddiaların maksatlı bir şekilde ortaya atıldığını vurgulayan Kahraman, sosyal medya hesabından çok sert bir şekilde iddiaları eleştirdi.

Kahraman şunları dile getirdi:  “Bir söylenti uydurmuşlar onunda sebebini çok iyi biliyorum. (ama ne yaparlarsa yapsınlar korkunun ecele faydası yoktur) Halkımızın aklını bulandırmak için bilinçli yapılan söylenti şu şekilde; Güya Vejdi kahraman ikna edilecek ve adaylıktan çekilecek diye bir söylenti. Ben buradan tekrar ifade edeyim. Bu yoldan asla geri dönüş yoktur. Asla geri dönüş yoktur! Asla geri dönüş yoktur!”

Melbourne city sights kayak tour. Tui karpathos last minute – de beste deals van het moment.   starling air er et flyselskab, der har både flyveskole og tur retur og taxaflyvninger på sit cv.