Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede oyunu kullandı

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimi için oyunu kullandı ve sandıkları gezdi.

Eşi Ayşegül Tatlıdede ile birlikte Elifana Mehmet Konuş İlkokulunda oyunu kullanan Başkan Tatlıdede, daha sonra sandıkları gezerek görevlilere kolaylıklar diledi.

Başkan Tatlıdede, seçimlerin huzur ve bayram havasında geçmesi temennisinde bulundu. Oyunu Kullandıktan sonra açıklama yapan başkan Tatlıdede, şunları söyledi:

“Vatandaşlar oyunu kullanıyor, iradesini sandığa yansıtıyor. Şölen içerisinde, kardeşlik içerisinde oyunu kullanıyor. Ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olsun. Huzur içinde bayram tadında bir seçim olmasını diliyoruz. Sandıklarda ciddi bir yoğunluk olduğunu görüyoruz, buda bizi sevindiriyor. Oy verme işlemi saat 17.00’a kadar devam edecek. Bizler Artuklu Belediyesi olarak, oy kullanmaya gitmekte zorluk yaşayan engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza ilgili ekiplerimiz tarafından sandıklarının bulunduğu okullara götürülüp onlarında oy kullanabilmelerini sağlıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı bu demokrasi şölenine davet ediyoruz. Herkes sandığa gidip iradesini sandığa yansıtmalı.”

Baywin güncel giriş.