Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Kahraman, Kızıltepe esnafını ziyaret etti

Mardin Bağımsız Milletvekili adayı

Mardin Bağımsız Milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarını sürdüren Mehmet Vejdi Kahraman, Kızıltepe’de esnaf ziyaretinde bulundu.

Mardin Bağımsız Milletvekili olarak adaylığını açıkladıktan sonra çalışmalarını aralıksız sürdüren Mehmet Vejdi Kahraman, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe Cumhuriyet Meydanı olmak üzere esnafı işyerlerinde tek tek ziyaret ederek desteklerini istedi. Kalabalık bir grup ile esnaf ziyareti gerçekleştiren Kahraman, Mardinlilerin adayı olarak mecliste halkın sesi olacağını söyledi.

Kahraman, “Mardin aşkıyla, bağımsız ruhla Kızıltepe’mizin Şahkulubey ve Cumhuriyet Meydanındaki esnaf ve halkımızı ziyaret ettik. Kızıltepe 14 Mayıs sabahına bilenmiş ve Esnafımız her şeyin farkında kimin bu halk için mücadele ettiğini de gayet iyi biliyor. Halktan hiçbir şeyi saklayamazsınız halk her şeyi görüyor. Kızıltepe Esnaf ziyaretlerimiz devam edecek bütün esnafımıza bizlere göstermiş oldukları ilgi için teşekkür eder, hep beraber Mardin’in geleceği için mücadeleye devam…” açıklamasında bulundu.

Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan gençlere de seslenen Kahraman, “Gençler sabırsız olduğunuzu biliyorum. 14 Mayıs’ı bekleyin sandıklarda Mardin’in geleceğini belirleyeceksiniz. Sizlere güveniyorum. Sizin enerji ve heyecanınız, bizim tecrübemizle birleşerek Mardin hak ettiği yere gelecek. Vejdi abiniz sizi TBMM’de en güzel şekilde temsil edecek. Mardin Halkı için mücadeleye devam.” şeklinde konuştu.