Son Dakika Haberler

AK Parti Mardin İl Başkanı Kılıç’tan Engelliler Günü Mesajı

AK Parti Mardin İl Başkanı Kılıç’tan Engelliler Günü Mesajı
Okunma : 16 views Yorum Yap

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

İl Başkanı Faruk Kılıç mesajında, “Engelli olmak dünya var oldukça değişmezlerin arasında yer alacak en önemli olgudur. Çünkü her an neyin olacağını, bedenimize nelerin gelebileceğini asla bilemeyiz. Bu nedenle toplumun her bireyinin birer engelli adayı olduğu düşüncesiyle tüm engelli kardeşlerimizin farkındalık yaratan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü tebrik ediyorum. Engelleri yok etmek için öncelikle kalplerimizdeki engelleri aşmalı inanç ve merhamet duygularımızı harekete geçirmeliyiz. Bu hassasiyeti göz ardı etmeden engelli vatandaşlarımıza her türlü desteği sağlamalıyız. Toplum olarak bu desteği verdiğimizde engelli kardeşlerimizin aşamayacağı hiçbir engel kalmayacaktır. Sanatta, sporda, sinemada, iş dünyasında, eğitim camiasında, sağlık alanlarında bizleri gururlandıran birçok engelli kardeşimizin ortaya koyduğu mücadeleler buna en büyük örneklerdir.”

İl Başkanı Kılıç, “AK Parti olarak engelli vatandaşlarımızın derdine derman olacak, engellerine bir nebze de olsa çareler sunacak her türlü çözümü ortaya koymaya çalıştık. Sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında yaşam kalitelerini artırmak amacıyla birçok yeniliğe imza atıldı. AK Parti olarak bizler daima engelli kardeşlerimizin yanında olduk. Onların her ihtiyacına cevap vermeye çalıştık. Sosyal ve kültürel her alanda önlerini açacak projeleri hayata geçirdik. Bu şekilde engelli vatandaşlarımızın karşılaşabilecekleri her zorluğun önüne geçmiş olduk. Bu duygularla tüm engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Engelliler Günü’nü bir kez daha kutluyorum.”

Kuzey amerika ülkesi meksika’yı alt üst eden ovidio guzman lopez’in abd’ye teslim süreci tamamlandı. Жизнь внутри it компании lumospark. ۸۶ درصد پول چایکاران پرداخت شد مجله خبری کشاورزی.