Son Dakika Haberler

Mardinli gençten 12 gündür haber alınamıyor

Mardinli gençten 12 gündür haber alınamıyor
Okunma : 144 views Yorum Yap

Saadet Partisi Mardin İl Başkan Yardımcısı Ahmet İletmiş’in oğlu Ömer Faruk’tan 12 gündür haber alamıyor.

Geçtiğimiz günlerde Mardin Artuklu Üniversitesi Hemşirelik 4’üncü sınıf öğrencisi Merve Mutlu da kaybolmuştu.

Mardin’de toptan gıda alanında faaliyet gösteren İletmişler Gıda’nın sahiplerinden ve Saadet Partisi Mardin İl Başkan Yardımcısı Ahmet İletmiş’in oğlu Ömer Faruk’tan 12 gündür haber alamıyor.

26 yaşındaki Ömer Faruk, 12 gün önce Midyat’a dayısının evine gidip orda 1 gün kaldıktan sonra oradan ayrılmış ve bir daha da kendisinden haber alınamamış.

Ömer Faruk İletmiş’in babası Ahmet İletmiş, Yaklaşık 5-6 gün önce Diyarbakır’da olduğuna dair bilgi aldık ama nerde olduğu konusunda bilgi alamadık. Ömer Faruk’un nerde olduğu konusunda gören bilen kimse varsa insaniyet namına bize ulaşıp, haber vermesini istiyoruz. Ömer Faruk’u çok özledik. Ailesi olarak hepimiz yolunu gözlüyoruz. Bizi daha fazla üzmeden biran önce evine dönmesini bekliyoruz.” dedi.

Baba İletmiş, Ömer Faruk’u görenlerin 0 532 322 53 79 numaralı telefonu arayarak haber vermelerini istedi.

Üniversite öğrencisi Merve’den de haber alınamıyor

Mardin Artuklu Üniversitesi Hemşirelik 4’üncü sınıf öğrencisi Merve Mutlu (21), 25 Ağustos tarihinden bu yana kayıp. Diyarbakır’da yaşayan Mutlu, 25 Ağustos günü saat 10.00 sıralarında staj için Mardin’e gideceği söyleyerek evden çıktı ve sonrasında kendisinden haber alınmadı.

Polise başvuran aile, kızlarını bulmak için kayıp ilanları verdi.

有了小孩後才能體會到的15件事,真的好溫腥啊 – 牛八卦. Traffic + leads = a whole lott.... Link.