Son Dakika Haberler

Başkan Duyan: Oynadığımız iyi oyunu gollerle birleştirip puan toplamaya çalışacağız

Başkan Duyan: Oynadığımız iyi oyunu gollerle birleştirip puan toplamaya çalışacağız
Okunma : 16 views Yorum Yap

Mardin 1969 Spor Başkanı Nasır Duyan, “İyi bir takımız, iyi oynuyoruz, ancak talihsiz bir şekilde istediğimiz puanları alamadık. Ligin daha başındayız, inşallah bundan sonra daha iyi oynayarak puanları toplamaya başlayacağız.” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3 Gurup ekibimiz Mardin 1969 Spor, çıktığı iki maçta iyi futbol oynamasına rağmen puan alamama şansızlığını yaşadı.

Mardin 1969 Spor Başkanı Nasır Duyan, yaşadıkları şanssız süreci kırmak istediklerini söyledi. Başkan Duyan, Karşıyaka maçında buna son vermeyi istediklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“Mardin’imizde çok güzel bir takım kurduk. İlk iki maçımızda bir puan topladık. Aslında takımımız çok iyi, iyi oynuyoruz ama lakin talihsiz bir şekilde istediğimiz puanları alamadık. Bundan sonra iyi oyunumuzu sahaya yansıtıp golle birleştirmeye çalışacağız. Takımımız çok güzel işler yapacak ve başaracak. Teknik ekibimiz tecrübeli ve heyecanlılar. Biz de yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Takımımıza yürekten inanıyorum. Hedefimiz şampiyonluktur. Mardin’in hakkı 1. Ligdir. Bu niyetle yola çıktık, inşallah başaracağız.”

Mardin 1969 Spor 2 maçta 1 puan topladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3 Gurup ekiplerinden Mardin 1969 Spor, ligin ilk maçında İstanbul ekibi Modafen ile kendi sahasında 1-1 berabere kalırken ikinci maçında Ağrı 1970 Spor’a 2-0 yenildi.  Böylece Mardin temsilcimiz, iki maçta sadece bir puan toplayabildi.

Leigh on sea hair salon. Fiyata göre sırala : düşükten yükseğe. Malatya doğanyol ahşap tekne yapımcısı.