Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Tatlıdede’nin yoğun “Seçim Mesaisi” sürüyor

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim çalışmaları başladığı ilk günden bu yana yoğun seçim mesaisini sürdürüyor.

Başkan Tatlıdede, Ak Parti Milletvekili Adaylarının belli olmasıyla birlikte Teşkilat mensupları ve Adaylarla beraber merkez ve kırsal mahallelerde yoğun ziyaretlerde bulundu.

Ak Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından ilçenin dört bir yanında belirlenen programlara, Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede ve Meclis üyeleri tam kadro sahada Adayların programlarına katılarak destek veriyor.

Mahalle ziyaretlerinde ailelerle buluşan Başkan Tatlıdede, Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti Milletvekili Adayları için kendilerinden destek istedi.

 

Mahalle mitinglerine de katılan Başkan Tatlıdede, burada vatandaşlara hitap ederek kendilerinden destek talep etti.

14 Mayıs seçimleri, Türkiye’nin geleceği için çok önemli bir seçim olduğuna değinen Başkan Tatlıdede,  şunları söyledi:

“Meclis Üyesi arkadaşlarımız ile birlikte tam kadro sahada aktif çalışarak vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekili adaylarımız için desteklerini istiyoruz. Türkiye için gerçekten çok kritik bir seçime giriyoruz. Bizler de ekip arkadaşlarımız ile birlikte seçim kampanyasının ilk gününden bu yana, sahada gece gündüz demeden yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Adaylarımızla birlikte kıymetli vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Gittiğimiz her mahallede büyük bir coşku ile karşılanıyoruz. Kıymetli vatandaşlarımızın Cumhur İttifakına ve Ak Parti’ye büyük bir sevgi beslediğini görüyoruz, Türkiye Yüzyılına sağlam adımlarla yürüyoruz. Milletimizin, ülkemiz için bu önemli virajda hiç şüphemiz yok ki ‘Doğru Adam, Doğru Zaman’ diyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam edecektir. Rabbim ülkemizden refahı, birlik ve beraberliği eksik etmesin.”

Vdcasino güncel giriş.