Son Dakika Haberler

Mehmet Ali Dündar, adaylık başvurusunu gerçekleştirdi

Mehmet Ali Dündar, adaylık başvurusunu gerçekleştirdi
Okunma : 60 views Yorum Yap

AK Parti 5. Dönem İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için resmi başvuruda bulundu.

Meşkinan Aşiretine mensup Mardin ve Kızıltepe’de yerleşik olan mala Kado Ailesi’nin ileri geleni merhum Hacı Şeyhmus Dündar’ın oğlu Mardin siyasetinin tanınan ve sevilen simalarından Ziraat Mühendisi Mehmet Ali Dündar, milletvekili aday adalığı için AK Parti İl Binasına giderek resmi başvurusunu İl Başkanı Vahap Alma’ya teslim etti.

2015-2018 yılları arasında AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Ali Dündar, iki dönem MÜSİAD Mardin İl Başkanlığı ile Mardin Ziraat Mühendisleri Odası Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Yakın dostları ve kardeşleri ile birlikte resmi başvurusunu gerçekleştiren Mehmet Ali Dündar, “14 Mayıs 2023 Pazar Günü yapılacak seçimlerde bir sevda olarak gördüğümüz kadim şehrimize hizmet etmek üzere başvurumuzu gerçekleştirmiş olduk. Seçimlerin şehrimize, bölgemize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Süreç içerisinde başvuruda bulunacak bütün dava arkadaşlarımıza da şimdiden çıktıkları kutlu yolda başarılar diliyorum.” dedi.

Covid 19 : senegal president urges relief of african debt xplonlinegh. Foxconn ganha pedido de airpod da apple e planeja fábrica de us$ 200 milhões na Índia. Welcome to nginx!.