Son Dakika Haberler

Mardin Valiliği’nden kuvvetli fırtına uyarısı

Mardin Valiliği’nden kuvvetli fırtına uyarısı
Okunma : 129 views Yorum Yap

Mardin Valiliği, etkili olması beklenen kuvvetli fırtına nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması yönünde uyarıda bulundu.

Valilikten yapılan açıklamada, pazartesi günü Güneydoğu Anadolu genelinde güney yönlerden fırtına, yüksek kesimlerde kuvvetli fırtına, yer yer hamleli tam fırtına şeklinde eseceği tahmin edildiği belirtildi.

Açıklamanın devamında, “Meydana gelmesi muhtemel ulaşımda aksamalar, soba ve doğal gaz kaynaklı baca gazı zehirlenmesi, ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve Güneydoğu Anadolu’nun doğusunda toz taşınımı ve toz fırtınası gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Kuvvetli rüzgar ve fırtınanın pazartesi günü akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenmektedir.” ifadeleri kullanıldı.

Cami önünde düzenlenen kermese hÜda par nusaybin ilçe başkanı halil talayhan, kaymakam ve belediye başkan. Meet asad raza son who sells fruit graduated electrical eng. Mersin erdemli geneli küçükbaş adaklık kurban satışı.