Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesinden işçilere zam müjdesi

Kızıltepe Belediyesinden işçilere zam müjdesi
Okunma : 31 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, işçilere en düşük maaşın 5 bin 250 TL olacağının müjdesi verdi.

Kızıltepe Belediyesi geçen hafta karla mücadelede yoğun mesai harcayan personellerine yönelik yemek ve teşekkür belgelerinin dağıtılacağı bir program düzenledi.

Programda belediye personeliyle bir araya gelen Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, işçilere zam müjdesi verdi.

İşçilere en düşük maaşın 5 bin 250 TL olacağının müjdesini veren Çam: “Son dönemdeki ekonomik sarsıntılardan sizlerin de etkilendiğini biliyoruz. Yaptığımız görüşmeler neticesinde geçen sene ortalama %30’luk bir zam artışı ile beraber Kızıltepe Belediyesinde en düşük maaş 4 bin 250 TL yapmıştık.  Bu seneki görüşmemizde de çalışanlarımızın yanında olduğumuzu belirmek istedik ve bu sene Ocak ayı itibariyle en düşük maaşımızı 5 bin 250 TL olarak gerçekleştiriyoruz. Özellikle şunu önemsedik; aynı işi yapan çalışanlarımız arasındaki ücret farkını ortadan kaldırabilmek anlamında olabildiğince adaletli davrandığımızı belirtmek istiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Tamfitronics is an engineering and project management consultancy, manufacturing, product marketing and general services. Explore rare early american tattoo history through these fascinating images tattoo box. Kuzey amerika ülkesi meksika’yı alt üst eden ovidio guzman lopez’in abd’ye teslim süreci tamamlandı.