Son Dakika Haberler

Ücretsiz internet ve cep telefonu için tarih belli oldu

Ücretsiz internet ve cep telefonu için tarih belli oldu
Okunma : 18 views Yorum Yap

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, gençlere ücretsiz 10 GB internet uygulaması ve vergisiz cep telefonu kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Uraloğlu, uygulamanın başlayacağı tarihi açıkladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, gençlere ücretsiz 10 GB internet ve cep telefonu kampanyası hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Sayın Cumhurbaşkanımız bizleri talimatlandırdı. Biz bu konu üzerinde 3 aydır çalışıyoruz. 3.6 milyon gencimizi kapsayacak bir proje. 3 tane operatörümüzden teklifleri aldık. 10 GB interneti hak eden kişilerin kullanmasını sağlamış olacağız. Tanımlanmış olan telefonda bunun kullanılmasını biz sağlamış olacağız. Başkası kullanamayacak. BTK vasıtasıyla biz bunu sağlayacağız. Bu ay başlarız. En ihtiyaç olan nokta bu ay. Bizde bu ay içinde başlatmış oluruz. Yerli üretim şartı, sınır fiyat konuldu, onun altında kalan yerli üretim markalarına uygulanacak cep telefonu kampanyası var, o da bu ay hayata geçirilir.”

Offre exclusive de tatouage au studio france tattoo box à avignon ! 2 heures pour 99€ tattoo box. رید. General feurstein straße 5, 6020 innsbruck, austria.