Son Dakika Haberler

 ÜÇ AYLAR VE REGAİP KANDİLİ MESAJI

 ÜÇ AYLAR VE REGAİP KANDİLİ MESAJI
Okunma : 62 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde hizmet veren Sezer Sigorta yetkilisi Şehmus Sezer, üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında Regaip, Miraç, Berat kandillerini ve Kadir Gecesini barındıran, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan mübarek üç aylara erişmiş olmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşadığımızı belirten Sezer, şöyle dedi:

“Bu günler Rabbimizin insanlığa sunduğu bereket ve rahmet dolu dönemlerdir. Dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin üst noktaya ulaştığı, insanlığın erdemlerinin ve güzelliklerinin ortaya çıktığı aylardır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu ayları Rabbimize yaklaşmak için ibadet ve tövbeyle değerlendirirken, birbirimizle yakınlaşmak, kardeşliğimizi pekiştirmek, aramızdaki anlaşmazlıkları kardeşlik potası içinde eritmek için de bir fırsat olarak görmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam âleminin üç aylarını ve Perşembe gecesi idrak edeceğimiz Regaip Kandilini tebrik eder, bu mübarek günlerin İslam âleminin ve milletimizin birlik, beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını temenni ederim.”

、vivo. Traffic + leads = a whole lott.... Link.