Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Abeş, Nusaybin’de seçim çalışması yürüttü

Mardin merkez ve ilçelerinde

Mardin merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Mardin 1. Sıra Milletvekili Adayı Enver Abeş, Nusaybin’de esnaf ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Mardin Milletvekili Adayı Enver Abeş, 14 Mayıs seçimlerine yoğun bir tempoda devam ettiriyor. 1. Sıra Milletvekili adayı Abeş’in bugünkü durağa Nusaybin ilçesi oldu. Esnaf ziyareti yaparak sorun ve sıkıntılarını dinleyen Abeş, buna yönelik partisinin çözüm önerini sundu.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar ile birlikte ziyaretlerine devam eden Milletvekili Adayı Abeş, çalışmalarına ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Adayı Abeş, “14 Mayıs seçimlerine çok az bir zaman kaldı. Bir hafta sonra hemşehrilerimiz sandık başına giderek oylarını kullanacaklar. Sonuçların ülkemizde hayırlar getirmesini temenni ederken, saha çalışmalarımızda bizlere yoğun bir teveccühün olduğunu görüyoruz. Her zaman şunu diyorum: Bize verilecek her oya sahip çıkacağız. Seçim gününe kadar ve seçimlerden sonra da esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olacağız. Ben de bir esnafım, bir vatandaşım ve sorunları çok iyi biliyorum. İnşallah bizim dönemimizde bu sorunlarını hepsini çözmek için yoğun çaba sarf edeceğiz.” dedi.