Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YEREL SEÇİMLER ASLA İDEOLOJİK BASKININ ESİRİ OLMAMALI

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “31 Mart yerel seçim çalışmaları boyunca Mardin ve tüm ilçelerimiz ile birlikte mahalle, sokak ve hane ziyaretlerimizi defalarca gerçekleştirerek vatandaşlarımıza ulaşma gayretinde olduk.” dedi.

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak Seçim Koordinasyon Merkezi’nin planlamaları doğrultusunda başta adaylarımız olmak üzere, teşkilatlarımızla, MKYK üyelerimizle, milletvekillerimizle, mahalle başkanlarımızla ve davamıza gönül vermiş tüm kardeşlerimizle birlikte 31 Mart yerel seçim çalışmalarının startının verildiği andan itibaren gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürdük. 31 Mart’ta halkımızdan alacağımız güçlü desteklerle her ilçemize özgü hazırladığımız kırkyedi projeyi inşallah hayata geçirerek Mardin ve ilçelerimizin daha da kalkınmasını sağlayacağız. Önceki seçimde kazandığımız beş ilçe belediyelerimizin çalışmalarını hepimiz görüyor ve takdir ediyoruz. Bilgi, birikim ve tecrübesiyle her kesimden tam not alana Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Abdullah Erin ile ilçelerimiz daha da kalkınacak, daha da gelişecektir. Bizler samimiyetine ve başarılarına inandığımız ve Şanlıurfa gibi bir ilin valiliğini üstlenmiş Abdullah Erin başkanımızın Mardin’in yerel anlamda makus tarihini değiştireceğine inanıyoruz. Halkımız bu konuda müsterih olsun. Verecekleri her bir oyun geleceğimize yönelik önemli atılımların, projelerin yerine gelmesinde öncü rol oynayacağını bilsinler.”

 

ABDULLAH ERİN VE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZA İNANIYORUZ

Yerel seçimlerde ki başarıların karşılığının hizmet olması gerektiğini belirten İl Başkanı Alma, “Yerel seçimlerin asla ideolojik baskıların esiri olmaması gerekir. Başarının kimden ve kimlerden geleceği çok önemlidir. Hizmetlerin yapılabilmesi, nesillerimizin geleceğe daha emin adımlarla bakabilmesi için hizmet politikalı projelerin hayata geçirilmesi gerekiyor. İşte tamda bu anlamda her ilçemizin kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla hazırladığımız vizyon projeleri hayata geçirerek daha dinamik bir kentleşmenin önünü açmış olacağız. Bizler Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Erin ve ilçe belediye başkan adaylarımıza inanıyor ve siz değerli halkımızın desteklerini talep ediyoruz. Bu duygularla 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve memleketimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diye konuştu.