Son Dakika Haberler

Türkiye KickBoks Şampiyonası Mardin’de başladı

Türkiye KickBoks Şampiyonası Mardin’de başladı
Okunma : 33 views Yorum Yap

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler kategorilerinde düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası, Mardin’de yapılıyor.

 

Mardin Valiliği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle Artuklu Spor Salonunda yapılan Şampiyonaya Türkiye’nin dört bir yanından gelen farklı sıkletlerde 7 bin sporcu şampiyon olabilmek için ringde ter dökecek. Yaklaşık 2 bin antrenör ve hakemin de görev alacağı müsabakalarda derece alan sporcular milli takım kadrosunu oluşturacak. 13 Haziran Perşembe gününe kadar sürecek müsabakalar sonrası kupa ve madalya töreni düzenlenecek.

Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik, Mardin’in kültür şehrinin yanında artık spor şehri olduğunu dile getirdi. Birlik, “Mardin’de çok büyük bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun en büyük şampiyonalarından biri Mardin’de başladı. 13 Temmuz’a kadar sürecek. Şampiyonaya yaklaşık 7 bin sporcumuz katılacak. Mardin’in ekonomisine katkı sağlayacak bir organizasyon, bizim bu tür aktivelerimiz artarak devam edecek. Bizlere destek veren Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, Sayın Valimize ve Federasyon yetkililere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Şampiyonaya katılan sporcular ise Mardin’in çok güzel olduğunu ve burada olmaktan mutlu olduğunu söylediler.

 

The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes. اوپو رنو 11 و رنو 11 پرو به‌ترتیب با dimensity 8200 و snapdragon 8+ gen 1 معرفی شدند. Fast food restaurant.