Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Çam’dan emekçi kadınlara “Anneler Günü” ziyareti

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, eşi Dilek Çam ile birlikte Kızıltepe Belediyesine ait Mezopotamya Çilek Bahçelerinde çalışan emekçi annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde anneleri unutmadı. Kızıltepe Kaymakamlığı ve Belediyesi ekipleri, anneleri evlerinde ziyaret edip anneler gününü kutladı.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın kendileri için hazırladığı hediyeler verilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Mutlulukları yüzüne yansıyan anneler, duygularını dile getirmekte zorlandı. Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a sürprizlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek dua ve mutlulukla ekipleri uğurladılar.

Kaymakam Hüseyin Çam ve eşi Dilek Çam ile birlikte Mezopotamya Çilek Bahçelerinde çalışan anneleri ziyaret ederek karanfil verip günlerini kutladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çam, şunları dile getirdi:

“Yeri doldurulamayacak en değerli varlığımız şüphesiz annelerimizdir. Her zorlukta yanımızda olan ve bizi koşulsuz seven annelerimize bizler de gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara göstermeliyiz. Annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum.”