Son Dakika Haberler

Mardin’de bir mahalle daha doğalgaza kavuşuyor

Mardin’de bir mahalle daha doğalgaza kavuşuyor
Okunma : 39 views Yorum Yap

Mardin merkez Artuklu ilçesine bağlı Kabala Mahallesi’nde planlanan doğalgaz çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayacağının müjdesi verildi.

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında Valilik Dara toplantı salonunda Kabala Mahallesi’nde yapılacak doğalgaz çalışması ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Demirtaş, planlanan doğalgaz çalışmalarının başlayacağının müjdesini vererek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

İçme suyu sorunun ortadan kaldırmak için mahallede çalışmaların hızla sürdürüldüğüne değinen Vali Demirtaş, “Kabala Mahallemizin 30 yıllık içme suyu hattını yenileyerek vatandaşlarımızın yaşadığı su sorununu ortadan kaldırıyoruz. Vatandaşlarımıza doğalgaz konusunda da söz vermiştik. Mahallemizde kısa sürede doğalgaz hattı çalışmalarına başlayacağımızı ve 2023 yılında doğalgaz arzının sağlanacağını müjdesini veriyorum. Mardin’imize ve Kabala mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalar konusunda gösterecekleri sabır ile anlayış için şimdiden teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı, yürütülecek çalışmalar konusunda yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Toplantıya; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Akmercan Bölge Müdürü Yardımcısı Murat Kurt, Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Abdülbaki Turğut ve ilgili yetkililer katıldı.

 

De bedste action oplevelse tilbud i hjørring. Sunweb valencia last minute – de beste deals van het moment. 3 day tanzania camping safari.