Son Dakika Haberler

Sezer Sigorta’dan Ramazan Bayramı mesajı

Sezer Sigorta’dan Ramazan Bayramı mesajı
Okunma : 78 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde hizmet veren Sezer Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Şehmus Sezer, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Sezer, mesajında, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimize vesile olacağına inandığımız bir bayrama daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim için bayramlar, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, kardeşlik duygularımızı güçlendiren müstesna günlerdendir. Bu sene tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ekonomik anlamda çok ciddi sıkıntılar yaşandı. İnşallah bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, tüm İslam alemine, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Til dig der har behov for vild adrenalin og action i høje taastrup. Last minute gran canaria ! vertrek binnenkort naar gran canaria !. […]read more… from lake manyara national park.