Son Dakika Haberler

Saha ziyaretlerini sürdüren Faruk Kılıç: Bir kez daha zafere ulaşacağımıza olan inancımız tam

Saha ziyaretlerini sürdüren Faruk Kılıç: Bir kez daha zafere ulaşacağımıza olan inancımız tam
Okunma : 22 views Yorum Yap

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimleri kapsamında şehrin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor.

Mardin merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Kızıltepe’de kırsal mahallelere yaptığı ziyaretlerinden ardından ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi, ardından Necara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, beraberindeki AK Parti heyetini, Necara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Edip Yılmaz ile yönetimi karşıladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yılmaz, Kılıç ve parti heyetini ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Daha sonra sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Kılıç, esnafa bol kazançlar diledi.

Ziyaretlerde AK Parti iktidarının kazandırdığı kazanımları anlatan Kılıç, “Bu kazanımların korunması ve ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunu doğrultusunda yeni hedeflere ulaşılması adına milletimizden destek istiyoruz. Teşkilat mensuplarımız ile birlikte 14 Mayıs’a kadar gece gündüz sahada olmaya devam edeceğiz. Allah’ın izni milletimizin de teveccühü ile hem Cumhurbaşkanlığında hem milletvekilliğinde bir kez daha zafere ulaşacağımıza olan inancımız tam. Bizlere destek ve gönül veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

Öz kÖken mobİlya Şanliurfa. Action oplevelse i dragør ? se de bedste action oplevelser i dragør. Center parcs les ardennes biedt alles wat je nodig hebt om te genieten en even uit de dagelijkse sleur te verdwijnen.