Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Saha ziyaretlerini sürdüren Faruk Kılıç: Bir kez daha zafere ulaşacağımıza olan inancımız tam

AK Parti Mardin Milletvekili

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimleri kapsamında şehrin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor.

Mardin merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Kızıltepe’de kırsal mahallelere yaptığı ziyaretlerinden ardından ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi, ardından Necara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, beraberindeki AK Parti heyetini, Necara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Edip Yılmaz ile yönetimi karşıladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yılmaz, Kılıç ve parti heyetini ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Daha sonra sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Kılıç, esnafa bol kazançlar diledi.

Ziyaretlerde AK Parti iktidarının kazandırdığı kazanımları anlatan Kılıç, “Bu kazanımların korunması ve ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunu doğrultusunda yeni hedeflere ulaşılması adına milletimizden destek istiyoruz. Teşkilat mensuplarımız ile birlikte 14 Mayıs’a kadar gece gündüz sahada olmaya devam edeceğiz. Allah’ın izni milletimizin de teveccühü ile hem Cumhurbaşkanlığında hem milletvekilliğinde bir kez daha zafere ulaşacağımıza olan inancımız tam. Bizlere destek ve gönül veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

Bettilt güncel giriş.