Son Dakika Haberler

Rektör Özcoşar öğrencilerle “Çay Simit” etkinliğinde buluştu

Rektör Özcoşar öğrencilerle “Çay Simit” etkinliğinde buluştu
Okunma : 16 views Yorum Yap

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, her hafta öğrencileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu hafta Öğrencileri ile kampüste ateş başında çay ve simit kahvaltı etkinliğinde buluşarak bir araya gelen Özcoşar, öğrenciler ile samimi sohbetler gerçekleştirerek öğrencilerin içini ısıttı.

Her hafta öğrencilerine vakit ayırarak onlarla bir araya gelen Özcoşar öğrencilerden gelen talep, istek ve önerileri dinleyerek öğrencilerin ihtiyaçlarını hızla çözüme kavuşturuyor.

Öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışı ile hareket ettiklerini aktaran Özcoşar, öğrencilerin üniversitelerin asıl öznesi olduğunu belirterek, öğrenciler ile birlikte vakit geçirmenin ve onların her türlü ihtiyaçlarının giderilmesinin önemli olduğunu ifade etti.

Rektör- öğrenci buluşmalarını çok değerli bulan öğrenciler, öğrencileri ile birebir ilgilenen rektörün az görünür bir durum olduğunu ve bu sebeple kendilerini çok şanslı hissettiklerini söyleyerek Mardin Artuklu Üniversitesi’nde okumanın mutluluk verici olduğunu belirttiler.

Özcoşar, öğrenciler ile açık havada yapılan kahvaltı etkinliğinin ardından MAÜ Turizm Fakültesini ziyaret ederek, Üniversiteler Arası Gastronomi Şampiyonasına katılarak ödül alan öğrenciler ile bir araya geldi.

 

The 5 best road trips in maine for mountains, fall foliage and acadia national park. Sunweb valencia last minute – de beste deals van het moment. Mt kuring gai motel, hornsby australia 2023 | tours to go.