Son Dakika Haberler

Oli Makarna “Mardin Tarım-Gıda” Fuarında yer aldı

Oli Makarna “Mardin Tarım-Gıda” Fuarında yer aldı
Okunma : 10 views Yorum Yap

Makarna sektörünün öncü markalarından biri olan ve Karaboğa Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Oli Makarna, Mardin 7. Uluslararası Tarım Gıda Fuarı ve 3. Yapı Grubu İnşaat ve Tadilat Fuarlarına katıldı.

Zümrüt Fuar ve Organizasyon’un ev sahipliğinde Movapark Havalimanı yanındaki Mardin Fuar alanında 7’nci kez düzenlenen Ortadoğu’nun en iyi tarım fuarından biri olan Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı, halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Fuarların açılışı gerçekleştiren Vali Demirtaş, Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Ak Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, beraberindeki il protokolü ile beraber, Karaboğa Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Oli Makarnanın standını da ziyaret ettiler.

Karaboğa Şirketler Grubu Başkanı ve GÜNSİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bedrettin Karaboğa tarafından gelen misafirler karşılanırken kentin ilk sanayicisi olan Karaboğa’nın bölgenin kalkınması için verdiği uğraşla tanınıyor.

Düzce geneli büyük yonca balyası. En çok oy alana göre sırala. Fitness kursuna başvuru yapacak olan kişilerin gerekli şgeri ve koşulları taşıyor olması gerekmektedir.