Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Kılıç: “28 Mayıs’ta sandığa giderek tavrımızı doğru adamdan yana net bir şekilde gösterelim”

AK Parti Mardin Milletvekili

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, “28 Mayıs’ta sandığa giderek tavrımızı doğru adamdan yana net bir şeklide gösterelim.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından öneminin daha da arttığını dile getiren AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, “Tüm dünyanın büyük bir merakla beklediği 28 Mayıs seçimine çok az bir zaman kaldı. İnşallah o an geldiğinde hep birlikte sandığa giderek tavrımızı doğru adamdan yana net bir şekilde gösterelim. Ümmetin liderine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a öyle bir destek verelim ki hiç kimse kaybetmesin. 85 milyonun tamamı kazansın.” dedi.

Kılıç, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 21 yıldır ülkemizin şahlanışına şahit olduk. Her alanda yapılan atılımlarla gıpta ile bakılan sayılı ülkelerin arasındaki yerimizi aldık. Yapılan tüm bu kazanımların daha da artması için, dur durak bilmeden çalışan liderimizin çok güçlü bir halk desteğiyle tekrar Cumhurbaşkanlığı makamına tekrar seçilmesi için mutlaka sandığa giderek oyumuzu hizmetten yana, doğru adamdan yana kullanalım.” diye konuştu.