Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin’in köylerinden Afadle’ye yoğun ilgi

Yeniden Refah Partisi Mardin

Yeniden Refah Partisi Mardin Milletvekili adayı Av. Ömer Faruk Afadle, şehir merkezinin ardından kırsalda da seçmenleri ile buluşmaya devam ediyor.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri çalışmalarını sahada yoğun bir şekilde gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi Mardin Milletvekili adayı Av. Ömer Faruk Afadle, ilçe ziyaretlerinin yanı sıra kırsalda da vatandaş buluşmalarını sürdürüyor.

Saha çalışmalarına aralıksız sürdüren Milletvekili adayı Afedle, Işıklı (Mezre), Eskin (Tılfeyz), Yaylı (Kavs), Boztepe (Bozkatre), Hırbesuf, Hellobello, Ortaköy (Hırrin),Körsu (Koroso) ve Gökçe (Sellah) kırsal mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kırsalda halk tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan Afadle, seçmenlere partisinin yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret ettikleri her köyde vatandaşların büyük bir ilgisiyle karşılaştıklarını ve bunun da kendilerini memnun ettiğini dile getiren Afadle, ziyaretlerine ilişkin Mardin İpekyolu Gazetesine şunları söyledi:

“Her yerde partimize ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a teveccühün artarak devam etiğini görüyoruz. Vatandaşlarımız partimizin mecliste olmasını çok istiyor. Bizlerde milletvekili adayı olarak seçmenlerimize parti politikamızı ve partimizin yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler aktararak destek istiyoruz. Gördüğüm ilgi ve alakadan dolayı tüm seçmenlerimize teşekkür ediyoruz.”