Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mezopotamya’nın Efelerinden maça davet çağrısı: Gelin voleybol heyecanını hep birlikte yaşayalım

AXA Sigorta Efeler Ligi’ndeki

AXA Sigorta Efeler Ligi’ndeki temsilcimiz Yeni Kızıltepe Spor, 6 Kasım Cumartesi günü oynayacağı Sorgun Belediye Spor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Takımın oyuncuları ile yöneticileri, tüm taraftarları ve halkı, 6 Kasım Cumartesi günü saat: 16.00’da oynanacak müsabakaya davet etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 2021-2022 sezonu AXA Sigorta Efeler Liginin 7. Hafta müsabakaları 6 Kasım Cumartesi günü başlıyor.

Mezopotamya’nın Efeleri Yeni Kızıltepe Spor, bu hafta Sorgun Belediye Spor’u konuk ediyor. Yeni Kızıltepe Spor, maçın hazırlarına yaptığı antrenmanlar ile sürdürüyor.

Kızıltepe Atatürk Spor Salonu’nda antrenmanlarına devam eden Yeni Kızıltepe Spor takım oyuncularının morallerinin, geçen hafta Spor Toto galibiyetinin etkisiyle oldukça yüksek olduğu gözlemlendi.

6 Kasım Cumartesi günü saat: 16.00’da oynanacak müsabaka, Misli.Com web ve Mobil TV’den naklen yayınlanacak.

Takımın baş antrenörü Mehmet Akif Gürgen yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Atak karşılama ve savunma, sıçrama ve blok hareketleri, açma germe, top tutma, manşet, servis, smaç, geriden oyun kurma ile süren antrenman, bire bir, ikiye iki ve üçe üç maçlarla sona erdi.

Yardımcı Antrenör Selman Cevheroğlu

“Sorgun maçına hazırız”

Antrenman sonrası Mardin İpekyolu Gazetesi’ne açıklama yapan Yardımcı Antrenör Selman Cevheroğlu, takımın Sorgun maçına hazır olduğunu ve tüm taraftarları oynanacak müsabakaya davet etti.

Cevheroğlu, “Bildiğiniz üzere geçen hafta Spor Toto gibi güçlü bir takımı 3-0 gibi net bir skorla yendik. Bu hafta ise Cumartesi günü saat: 16.00’da Sorgun’u konuk ediyoruz. Bizim için çok önemli bir maç, bu yüzden tüm halkımızı tribünde yerlerini almalarını istiyoruz, davet ediyoruz” dedi.

İbrahim Emet

“Galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz”

Takımın orta oyuncusu İbrahim Emet ise taraftarın desteğini isteyerek şöyle dedi:

“Gerçekten zorlu bir ligde, zorlu takımlarla oynuyoruz. Ama bizde güçlüyüz ki geçen hafta güçlü Spor Toto takımını 3-0 gibi net bir skorla yendik. Çok iyi oynuyoruz, oynamaya devam edeceğiz. Bu başarıda en büyük pay şüphesiz taraftarımızdır. İnşallah bu hafta Sorgun maçında da galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. Herkesi maça bekliyoruz.”

Genel Menajer Şino Cevheroğlu

“Gelin voleybol heyecanını hep birlikte yaşayalım”

Genel Menajer Şino Cevheroğlu da “Geçen hafta çok güzel ve önemli bir galibiyet aldık. Taraftarımızın büyük coşkusuyla Spor Toto’yu 3-0 yendik. Bu hafta Sorgun Belediye Spor ile Cumartesi günü saat: 16.00’da sahamızda karşılaşacağız. Bütün Mardin halkını, bütün taraftarları bu coşkulu ve güzel maçta bizi yalnız bırakmamaları çağrısında bulunuyoruz. Gelin voleybol heyecanını hep birlikte yaşayalım.  Bu şehir için bu memleket için birlikte güzel şeyler yapalım. Cumartesi günü bütün taraftarı ve halkı salona bekliyoruz” diye konuştu.