Son Dakika Haberler

Mardin Kasımiye Ortaokulu Futbol Takımı yarı finale kaldı

Mardin Kasımiye Ortaokulu Futbol Takımı yarı finale kaldı
Okunma : 178 views Yorum Yap

Şırnak’ta düzenlenen küçük erkekler futbol turnuvasında büyük bir başarı yakalayarak bölge birincisi olan Mardin Kasımiye Ortaokulu Futbol takımı, Türkiye Yarı finallerine katılmaya hak kazandılar.

Turnuvanın ilk gününde Siirt takımını 2-1, ikinci gününde ise Kilis takımını 3-0 gibi net skorlarla yenerek şampiyonluğa ulaştılar.

Okul Müdürü Abdulkadir Korhan, “Takım hocası olan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Şeyhmus Alkan hocamız başta olmak üzere desteğini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan’a katkıları ve destekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Amacımız Mardin’imizi her kulvarda en iyi şekilde temsil etmektir. Bunu başaracak genç bir nüfusa sahibiz. İnşallah Muş ilinde düzenlenecek olan Türkiye Yarı Finallerinde de başarıya ulaşıp şampiyonaya katılacağız” dedi.

Turnuvada 3 gol ve 1 asist katkısı ile yıldızlaşan takım kaptanı Taha Karaboğa ise “Çok çalışmanın karşılığını aldıkları için mutluyuz. Takım arkadaşlarım ile birlikte kupayı Mardin’e getireceğiz” dedi.

Postcard from edinburgh : a local’s favorite spots in the city. Sunweb valencia last minute – de beste deals van het moment. Melbourne city sights kayak tour.