Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin Spor’un yeni sponsoru belli oldu

Mardin 1969 Spor Kulübü,

Mardin 1969 Spor Kulübü, 5 yıldır Mardin’in ve bölgenin en fazla un ihracatını gerçekleştiren şirketi olan  Hacışakiroğulları Group ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Firma daha önce de Yeni Kızıltepe Spor’un voleybolun süper ligi olan Efeler Ligine çıkmasında ve Efeler Liginde de büyük destek vermişti.  

Bölgesel Amatör Lig 1 Grup’un güçlü ekibi Mardin 1969 Spor Kulübü gücüne güç katmaya devam ediyor. Kırmızı lacivertli takım, 5 yıldır Mardin’in ve bölgenin ,ihracat rekorunu elinde bulunduran Hacışakiroğulları Group ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Yeni anlaşmada Mardin 1969 Spor’un forma sponsoru Hacışakiroğulları Group olacak.  Ayrıca 21 Kasım Şehir Stadyumuna  Hacışakiroğulları Group’un tabelası asıldı. Hacışakiroğulları Group daha önce Voleybolda büyük başarı göstererek Efeler Ligine yükselen Yeni Kızıltepe Spor’a sponsor olmuştu.

Törende konuşan Mardin 1969 Spor Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar, “Kulüplerin başarılarının artması ve güçlü bir duruş sergilemesi için sponsorların desteği ile oluyor. Bizde bugün Mardin Organize Sanayi Bölgemizin köklü şirketi olan Hacışakiroğulları Group ile sponsorluk anlaşması imzaladık. 5 yıldır bölgemizin ihracat şampiyonu olan Hacışakiroğulları Group ile inşallah biz de şampiyonluklar yaşayacağız. Hacışakiroğulları Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Duyan’a takımlarımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Kenan Duyan:”Buna sadece maddi destek olarak değil, sosyal sorumluluk olarak da bakıyoruz”

Mardin’de spora ve gençlere her zaman destek verdiklerini ifade eden Hacışakiroğulları Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Duyan, “Geçtiğimiz yıl Efeler Liginde mücadele eden Yeni Kızıltepespor’a da destek verdik. Geçmiş yıllarda da Mardinspor’a destek olduk. Bugün de şehrimizin güzide kulübü Mardin 1969 Spor’a sponsor olduk. Şehrimizin takımını üst liglere taşımak için elimizden gelen her türlü fedakarlığı göstereceğiz. Buna sadece maddi destek olarak değil, sosyal sorumluluk olarak da bakıyoruz. Çünkü biz Mardin’de yaptığımız yatırımlarla kazanıyoruz. Bu kadim şehire olan bir vefa borcumuz var bu bilinçle bu şehrin en önemli marka değeri olan Mardin 1969 Spor’a destek oluyoruz. Sponsorluk anlaşmamız hayırlara vesile olur inşallah.” diye konuştu.