Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Yeşilli’de seçim çalışması yürüttü

Seçim çalışmaları kapsamında Mardin’in

Seçim çalışmaları kapsamında Mardin’in Yeşilli ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulunan AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, “Çaldığımız her kapıda bizi samimiyetle bağrına basan, Cumhurbaşkanımıza ve bizlere olan desteğini ifade eden tüm Mardinli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, seçim çalışmalarını yüksek tempoda sürdürüyor. 7/24 sahada çalışmalar yürüten Milletvekili Adayı Kılıç, bu kapsamda Mardin’in Yeşilli ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Şehir merkezlerinde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Adayı Kılıç, birçok kırsal mahalleyi de gezdi, muhtarlarla buluştu. Ziyaretleri sırasında vatandaşlarla sohbet eden Kılıç, taleplerini dinledi, 14 Mayıs seçimleri için destek sözleri aldı.

Kılıç, Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak miting için vatandaşlara davet çağrısını yineledi.

Kılıç, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarında Cumhuriyetin ikinci yüzyılına dev projelerle girildiğini söyledi. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde beklenenin üzerinde oy ile yeniden iktidara geleceklerini kaydeden Kılıç, şunları söyledi:

“Mardinli hemşehrilerimizi, 10 Mayıs Çarşamba günü 15 Temmuz Meydanı’nda saat: 16.30’da yapılacak ve Sayın Cumhurbaşkanımızın bizzat katılacağı mitinge davet ediyoruz. Çok yoğun bir tempoda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her vatandaşımıza dokunuyoruz ve vatandaşımızın gönlünde oluyoruz. Ben inanıyorum ki; halkımız 14 Mayıs’ta hem Cumhurbaşkanımıza hem milletvekili olarak bizlere çok güçlü bir ses verecektir. Sahadaki çalışmalarımızda da bunu görüyoruz. Çaldığımız her kapıda bizi samimiyetle bağrına basan, Cumhurbaşkanımıza ve bizlere olan desteğini ifade eden tüm Mardinli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.  Gönlümüz bir, yolumuz bir, davamız bir. 2023, Türkiye için zafer yılı olacak…”