Son Dakika Haberler

Köy okullarındaki çocuklara kalem hediye edildi

Köy okullarındaki çocuklara kalem hediye edildi
Okunma : 5 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, köy okullarında okula merhaba diyen 1’inci sınıf öğrencilerine gönderdiği akıllı kalem hediyesiyle yüzlerini güldürdü.

2021-2022 yılı eğitim-öğretim yılının başlamasıyla Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın talimatları doğrultusunda köy okullarında okula yeni başlayan öğrenciler için hediye hazırlandı.

Hediyeler Kızıltepe Belediyesi ekipleri tarafından öğrencilere ulaştırıldı. Hediyelerini aldıklarından dolayı mutluluk duyan öğrenciler, kendilerine kalem gönderen Çam’a teşekkürlerini ilettiler.

“Öğrencilerimize ilk kalemlerini biz verelim istedik” diyen Çam, “Rengârenk hiç bitmeyen akıllı kalemlerimiz, akıllı mekanizması ve basmasız özelliği ile miniklerimizi yazı yazarken yormayacak özelliğe sahip. Bundan dolayı bizler de çocuklarımızın ilk harflerini bu kalemlerle yazsınlar istedik, çocuklarımıza ömür boyu başarılar diliyorum” dedi.

Lakin üniversitelerin besyo bölümünden yetkili olan zevat fitness eğitmeni olarak henüz basitçe iş bulabilmektedir. En yeniye göre sırala. Özbelde manavi niğdede patates soğan alım satımı.