Son Dakika Haberler

Kızıltepe’de “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Kursuna kayıtlar devam ediyor

Kızıltepe’de “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Kursuna kayıtlar devam ediyor
Okunma : 162 views Yorum Yap

Kızıltepe ilçesinde 5-18 yaş arasındaki çocuk ve gençler için açılan ücretsiz yüzme kurslarına kayıtlar devam ediyor.

Gençlik ve Spor bakanlığının “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” sloganı ile başlattığı kampanya kapsamında Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi ile Kızıltepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü organizasyonunda 5-18 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları ile gençlerin faydalanabileceği ücretsiz yüzme kurslarına kayıtlar devam ediyor.

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” sloganıyla başlatılan yüzme kurslar ile çocukların spor ve sosyal aktivitelere katılım sağlamaları hedefleniyor.

İlçe Gençlik Merkezinde bulunan kapalı yarı olimpik yüzme havuzunda alanında uzman hocalar tarafından verilecek kurslara kayıt yaptırmak isteyen 5-18 yaş arasındaki Kız ve erkek öğrenciler velileri ile Kızıltepe Belediyesine başvurması gerekiyor

Açılan yüzme kurslarına katılan kursiyerler Kızıltepe Belediyesi tarafından tahsis edilen iki araç ile ücretsiz olarak evlerinden alınıp yüzme havuzuna kurs bitiminde de evlerine bırakıldığı belirtildi.

Başlatılan yüzme kursları ile ilgili olarak ilçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “İlçemizi spor kenti haline getirme sözünü aşama aşama gerçekleştirmekteyiz. Her alandan her yaş grubuna hitap eden sportif faaliyetlerle ilçeye yenilik katmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanarak çocukları yüzme kursuna davet etti.

Sun dream palace – tweed coast holidays, cabarita beach australia. De beste tui albufeira last minute deals. Til dig der har behov for vild adrenalin og action i hjørring.