Son Dakika Haberler

Kızıltepe Spor Lisesi Beyzbol Takımı ‘Türkiye Şampiyonu’ oldu

Kızıltepe Spor Lisesi Beyzbol Takımı ‘Türkiye Şampiyonu’ oldu
Okunma : 88 views Yorum Yap

Mardin’de düzenlenen Okullararası Beyzbol Gençler Türkiye Şampiyonası’nda Kızıltepe Spor Lisesi Beyzbol takımı finalde rakibini yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Turnuvada büyük başarı elde eden Kızıltepe Spor Lisesi Beyzbol Takımı, Mardin 21 Kasım Şehir Stadyumu’nda karşılaştığı Ankara Özel Çağlayan Erkek Anadolu Lisesini final maçında yenerek Okullararası Beyzbol Gençler Türkiye Şampiyonu oldu.

Okul Sporları kapsamında düzenlenen ve 12 İlden 180 Sporcunun katıldığı Beyzbol Gençler Türkiye Birinciliği müsabakalarının final maçı Ankara Spor Lisesi ile Kızıltepe Spor Lisesi arasında oynandı. Kıran kırana geçen mücadelede Türkiye birinciliğini Mardin temsilcisi Kızıltepe Spor Lisesi almaya hak kazandı. Düzenlenen törenle Şampiyon takımın başarılı sporcularına madalya ve kupaları takdim edildi.

21 Kasım Şehir Stadyumunda gerçekleştirilen final müsabakası ve ödül törenine Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik, Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Dursun, Okul Sporları Müdürü Ezgi Ol Yıldız, Kızıltepe Spor Lisesi Müdürü Mesut Kılıç, turnuvaya katılan takımların temsilcileri ve sporseverler katıldı.

Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik, ödül töreninde şunları söyledi:

“12 İlden 180 Sporcunun katıldığı müsabakalarda üstün başarı gösteren ilimizin temsilcisi Kızıltepe Spor Lisesi takımını tebrik ederek, dereceye giren ikincilik ödülünü alan Ankara Spor Lisesi ve üçüncülük ödülünü alan Bursa Spor Lisesi takımlarına da mücadele ruhları için teşekkür ederim.”

Kızıltepe Spor Lisesi Müdürü Mesut Kılıç, şampiyon olan takımlarının oyuncularını ve Antrenör Metin Demir’i canı gönülden kutladığını belirterek, okul olarak her branşta başarılı olmak için müsaadelerini sürdüreceklerini söyledi.

 

2022 )gÜncel hurda fİyatlarimiz. Bu kapsamda antrenörlük vadiında ilerleyecek olan zevat derunin 4 farklı bakımevi bulunmaktadır. Bayan pantolon skinny jean.