Son Dakika Haberler

Kızıltepe Kaymakamlığından “Maraton Koşusu” duyurusu

Kızıltepe Kaymakamlığından “Maraton Koşusu” duyurusu
Okunma : 19 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Belediyesi, 31 Ekim Pazar günü düzenlenecek Uluslararası 1. Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu nedeniyle trafiğe kapalı olacak caddelere ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamada, “Cumartesi günü saat: 20.00 ile Pazar saat: 13.00 arası Halı Caddesi, Eski Hastane Caddesi ve Mardin Caddesi trafiğe kapatılacaktır.

Ayrıca Pazar günü yapılacak olan 1. Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusuna katılacak sporcular, yarışta kullanacakları Kit’lerini 30 Ekim Cumartesi günü saat: 09.00 ile 18.00 arasında Kızıltepe Gençlik Merkezi Müdürlüğünden alabilirler.” denildi.

Bu yıl birincisi düzenlenecek Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu, 21 kilometre ve 5 kilometre halk koşusundan oluşuyor.

Güzergâh, Halı Sokağından başlayıp Vakıf Banktan- üç yola, oradan Mardin Caddesi, havaalanı, Selen Kışlası ve son olarak Mehmet Akif İnan İmam Hatip lisesinin oradan dönüşü sağlanarak tekrar start yerine geri dönülerek son bulacak.

Tek şeritte gidilip tek şeritte geri dönülecek. Trafik bir şeride kapalı olacak.

Yarışmaya katılan her sporcuya; anı madalyası, t-shirt, çanta ve dereceye giren sporculara kupa verilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler Mezopotamya Yarı Maratonu sayfasından https://mezopotamyayarimaratonu.com/tr başvurularını yapabilirler.

 

De bedste action oplevelse tilbud i køge. De beste tui albufeira last minute deals. Wp travel engine dashboard.