Son Dakika Haberler

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde uyum programı belge dağıtım töreni yapıldı

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde uyum programı belge dağıtım töreni yapıldı
Okunma : 24 views Yorum Yap

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde Uyum Programı Belge Dağıtım Töreni ile kütüphane ve yeni atölyelerin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa; Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar,  öğrenciler ve aileleri katıldı.

Programda; kütüphane ve yeni atölyelerin açılışı yapılarak, bilgiler verildi. Kütüphane ve yeni atölyelerin öğrenciler için hayırlı olmasını dileyen Çam, öğrencilerin burayı en iyi şekilde kullanabileceğini belirtti.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Yeteneklerin Geliştirilmesi Daire Başkanlığı’nın finansmanı ile kurulan kütüphane ve yeni atölyeler öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Ardından Kızıltepe Kaymakamlığı’nın destekleri ile tadilatı yapılan kurumda bu yıl kuruma katılan öğrencilerin tamamladıkları uyum programının belgeleri de dağıtıldı. Öğrenciler belgelerini katılımcılardan aldı.

Daha sonra pasta kesilerek, fotoğraf çekinildi.

Kayseri İncesu bilgi İşlem uzmanı İş İlanları. En çok oy alana göre sırala. Halİl oto lastİk Şanliurfa akÇakale oto lastİk yol yardim.