Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesi ‘Türkiye Ortadoğu Afrika Ülkeleri Karma Ticaret Fuarı’nda

Kızıltepe Belediyesi ‘Türkiye Ortadoğu Afrika Ülkeleri Karma Ticaret Fuarı’nda
Okunma : 27 views Yorum Yap

İstamonu Fuarcılık tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen (TRADEF) Türkiye Ortadoğu Afrika Ülkeleri Karma Ticaret Fuarında Kızıltepe Belediyesi de yerini aldı.

İstanbul Fuar Merkezi 3. Hol’de kapılarını ziyaretçilerine açan Türkiye Ortadoğu Afrika Ülkeleri Karma Ticaret Fuarı, Güneydoğu Anadolu bölgesinden Kızıltepe Belediyesi’ni de ağırladı. Güneydoğu Anadolu bölgesinden fuara tek katılım sağlayan Kızıltepe Belediyesi, fuarda tüm gözleri üstünde topladı.  Fuarın ilk gününden en çok ziyaret edilen stantlardan biri oldu. 14 Ülke, 18 farklı sektör, 250 katılımcı firma, 10 bin metrekare alanda ve 4 gün süreyle binlerce ziyaretçinin ağırlanacağı fuarda ilk günden kendi farkını ortaya koydu.

Standı ziyarete edenler çeşitli ikramlar ile karşılaştı. Kızıltepe ovasında yetiştirilen coğrafi tescilli buğdaydan yapılan Mardin Bulguru ziyaretçilerden tam not aldı. Rengini güneşin Kızıllığından alan Kızıltepe Kırmızı Mercimeği ile bölgeye özgü Kızıltepe Belediyesi Tandır Evinde üretilen tandır ekmeği, leblebi, badem şekeri ve çeşitli hediyeler de yer aldı.

 

 

 

 

 

Kuzey amerika ülkesi meksika’yı alt üst eden ovidio guzman lopez’in abd’ye teslim süreci tamamlandı. Конструктивне використання deepfake технології. مجله خبری کشاورزی.