Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tatlıdede’den ’30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı.

Başkan Tatlıdede, mesajında şanlı bir milletin varoluş iradesinin tüm dünyaya bir kez daha gösterildiği büyük zaferin 100. yıldönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile Türk Milleti Hürriyet ve Bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuştuğunu ifade eden Tatlıdede, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Aziz milletimizin şanlı tarihimizdeki sayısız zaferlerinden biri olan, her türlü imkâna sahip işgalci güçlere karşı şanlı bir zaferle taçlandırdığı Büyük Taarruz’un dönümünü kutlamanın heyecan ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.  Milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu mücadelemiz sonucunda kazandığımız bağımsızlığını her zaman koruyacaktır. 30 Ağustos, aziz milletimiz için çok özel bir anlam ve öneme sahiptir, hepimizin ortak bayramıdır, hepimiz için bir iftihar vesilesidir. Bu duygularla; Saygıdeğer Milletimiz ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Vdcasino güncel giriş.