Son Dakika Haberler

Tatlıdede’den ’30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı

Tatlıdede’den ’30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı
Okunma : 61 views Yorum Yap

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı.

Başkan Tatlıdede, mesajında şanlı bir milletin varoluş iradesinin tüm dünyaya bir kez daha gösterildiği büyük zaferin 100. yıldönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile Türk Milleti Hürriyet ve Bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuştuğunu ifade eden Tatlıdede, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Aziz milletimizin şanlı tarihimizdeki sayısız zaferlerinden biri olan, her türlü imkâna sahip işgalci güçlere karşı şanlı bir zaferle taçlandırdığı Büyük Taarruz’un dönümünü kutlamanın heyecan ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.  Milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu mücadelemiz sonucunda kazandığımız bağımsızlığını her zaman koruyacaktır. 30 Ağustos, aziz milletimiz için çok özel bir anlam ve öneme sahiptir, hepimizin ortak bayramıdır, hepimiz için bir iftihar vesilesidir. Bu duygularla; Saygıdeğer Milletimiz ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

De bedste action oplevelse tilbud i brøndby. De bedste natur oplevelse tilbud i dag. Limon yediveren, mayer,kamkat avokado fidanları.