Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KIZILAY ARTUKLU ŞUBESİNDEN ÇOCUKLARA BAYRAM ÖNCESİ GİYİM YARDIMI

Kadıköy Kızılay Şubesinin katkıları

Kadıköy Kızılay Şubesinin katkıları ile Mardin Artuklu ilçesinde 3 okulun öğrencilerine bayramlık elbise dağıtılarak sevindirildi.

Dağıtım faaliyetlerine Kızılay Artuklu Şubesi ile birlikte Kızılay Mardin Toplum Merkezi ve Mardin Artuklu Üniversitesi Genç Kızılay gönüllüleri de katılarak destek verdi.

Artuklu ilçesinde bulunan Artukoğlu İlkokulu, Yalım Ortaokulu ve Yalım Toplum İlkokulu öğrencilerinden toplam 120 öğrenciye ulaşılarak bayram öncesi sevindirildi. Kızılay Kadıköy Şubesinden gönderilen hediyelik elbiseler çocuklara teslim edilerek sevinçlerine ortak olundu.

Yapılan yardımlarla ilgili olarak Kızılay Artuklu Şube Başkanı Şehmus Arı şunları söyledi:

“Kadıköy Kızılay Şubemizin katkıları sonucu Mardin İli Artuklu ilçesinde okullarımızın belirlediği ihtiyaç sahibi aile çocuklarından toplam 120 öğrencimize ulaştık, bayram öncesi onları sevindirdik, mutluluklarına şahit olduk. Keşke imkânımız olsaydı da daha fazla öğrencimize ulaşabilseydik.  Bu bakımdan ben Şubemiz adına katkılarından dolayı Kadıköy Şubemize teşekkür ediyorum. Muhtaç öğrencilerimize ve bizlere bu güzel anları yaşattıkları için minnettarız. Ayrıca dağıtım faaliyetimize bizzat katılarak destek veren tüm Kızılay dostlarımıza da teşekkür ediyorum. Yardım faaliyetlerimiz bundan böyle de devam edecek.”