Son Dakika Haberler

Mardin kırsalındaki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı

Mardin kırsalındaki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Okunma : 78 views Yorum Yap

Mardin Valiliği, Artuklu ilçesi Yardere Mahallesi ve mezralarında ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan etmişti. Valilik, operasyonun sona erdiğinden yasağın kaldırıldığını duyurdu.

Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İlimizin kırsal bölgelerinde faaliyet yürüten bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek, bölgede bölücü terör örgütü mensupları tarafından kullanıldığı değerlendirilen sığınak, barınak, depo alanlarını ve uçaksavar mevzilerini tahrip etmek ve malzemeleri ele geçirmek maksadıyla 10 Eylül 2021 Cuma günü (Bugün) saat: 05:00 itibarı ile Artuklu ilçemize bağlı Yardere kırsal Mahallesi ve Mezralarında icra edilen operasyonlar nedeniyle ilan edilen sokağa çıkma yasağı (Bugün) saat 15:00 itibarı ile kaldırılmıştır. Vatandaşlarımıza, can ve mal güvenliklerinin sağlanması amacıyla uygulanan sokağa çıkma yasağına gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.”

Sakaryada makineli şap atan usta. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir. Fiyata göre sırala : yüksekten düşüğe.