Son Dakika Haberler

Kaymakam Cıdıroğlu ilk iftarını depremzede aile ile açtı

Kaymakam Cıdıroğlu ilk iftarını depremzede aile ile açtı
Okunma : 87 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu ve Eşi Dr. Ayşe Cıdıroğlu, Ramazan ayının ilk iftarını ilçede ikamet eden depremzede aile ile açtı.

Her fırsatta eşiyle birlikte depremzede vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, Ramazanın ilk gününde de bunu sürdürdü. Hep birlikte dualar edilip oruçlar açıldı. İftar sonrasında sohbetler edip, aile ile yakından ilgilendi.

Cıdıroğlu, “Yaşadığımız deprem ve sel felaketleri sonrasında Ramazan ayına buruk girdik. Bu ayın bereketiyle inşallah esenliğe kavuşacağız. Bu ayın bütün güzelliklerini; sahurun bereketini, iftarın sevincini ve teravihin coşkusunu hep birlikte yaşacağız. Tarifsiz acılar yaşadığımız bu zor günlerde Cenab-ı Allah’tan bu ayın rahmetiyle hepimize sağlık ve huzur getirmesini niyaz ediyorum. Bugün Ramazan ayının ilk iftarında Bedir ailesine misafir olduk. Depremden dolayı misafir ettikleri kardeşimizle orucumuzu açtık. Onlarla birlikte güzel bir iftar yaptık, nice iftarlarımız olsun” dedi.

 

Tag med op i trætoppene på kragerup gods & spring på trampoliner i 8 meters højde. Last minute center parcs les ardennes boek met flinke korting last minute deals. Wp travel engine dashboard.