Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Cıdıroğlu ilk ev ziyaretini şehit ve gazi ailelerine yaptı

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, göreve başlar başlamaz ilk ev ziyaretini şehit ve gazi ailelerine yaptı.

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Mardin Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Fatih Cıdıroğlu, şehit yakını Halil Çifçi ve ailesini evinde ziyaret ederek hayır dualarını aldı.

Daha sonra şehit eşi Fatma Güler’in ailesini ziyaret eden Kaymakam Cıdıroğlu, son olarak gazi İbrahim Timur ve Halil Aydın’ı evlerinde ziyaret ederek hayırlı ömürler diledi.

Şehit aileleri ve gaziler ile yakından ilgilenerek hâl ve hatırlarını soran Kaymakam Cıdıroğlu, ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Ziyaret esnasında konuşan Kaymakam Cıdıroğlu, “Sizler devletimizin, milletimizin emanetisiniz. Devlet olarak şehit ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanındayız. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Kapımız ve telefonumuz 24 saat sizlere açıktır.”  dedi.

Ziyaretlerde Kaymakam Cıdıroğlu’na İlçe Jandarma Komutanı Deniz Çezik, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Mavidemir ve kurum müdürleri eşlik etti.

Kavbet güncel giriş.