Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Cıdıroğlu esnaf ve vatandaş ile buluştu

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, Cumhuriyet meydanında esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ederek sorun ve isteklerini dinledi.

 

Kızıltepe kaymakamlığı görevine atandıktan sonra geçen hafta yeni görevine başlayan ilçe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, göreve başlaması nedeniyle kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen vatandaşları makamında ağırlamasının yanı sıra dışarda da vatandaşlar ile bir araya gelerek sorun ve isteklerini dinliyor.

Kaymakamı Cıdıroğlu, Cuma namazını eda ettiği tarihi Ulu Camii çıkışında cami cemaati ile sohbet ettikten Cumhuriyet meydanına geçerek meydanda bulunan Zabıta noktası ile ilçe kütüphanesini ziyaret etti. Kütüphanede ders çalışan gençler ile sohbet ederek kütüphane müdürü Aydın Mavidemir ve çalışanlardan kütüphane hakkında bilgi alan Cıdıroğlu Kütüphaneye üyelik kaydını gerçekleştirdi.

 

Kızıltepe ilçe müftülüğünü de ziyaret eden Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu burada ilçe müftü vekili Kemal Kahraman’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Cumhuriyet Meydanını gezerek burada bulunan esnaf ve vatandaşlar ile tanışıp onlarla birlikte çay içip sohbet eden Kaymakamı Cıdıroğlu vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyip çözümü için ilgili birimlere talimat verdi. Cıdıroğlu, en çok şikayet konusu olan sokak köpekleri içinde çözüm sözü verdi.

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar ile özçekim de gerçekleştiren Kızıltepe ilçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu meydandan ayrıldı.

Kaymakam Cıdıroğlu’na İlçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik, İlçe Jandarma Komutanı Deniz Çezik, Belediye başkan yardımcısı Aydın Mavidemir, ilçe müftü vekili Kemal Kahraman ile belediyenin kurum müdürleri eşlik etti.

Tümbet güncel giriş.