Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam’a “Polis Haftası” ziyareti

Kaymakam Çam’a “Polis Haftası” ziyareti
Okunma : 58 views Yorum Yap

Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik’in emniyet personelleriyle birlikte, Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü münasebetiyle Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ı ziyaret ettiler.

Kaymakamlık makamında polis haftası münasebeti ile gerçekleşen ziyarette, Kaymakam Refiki Can Alperen Taşavlı da hazır bulundu.

Kurulduğu günden bugüne toplumun can, mal güvenliğini sağlayan Emniyet Teşkilatının 177 yıldır milletin huzur ve güven içinde yaşaması için büyük bir özveriyle çalıştığını belirten Kaymakam Çam, her türlü şartta vatandaşın daha güvenli ve huzurlu bir ortamda özgürce yaşaması için gecesini gündüzüne katarak mesleğini icra ettiklerini söyledi.

Kaymakam Çam, Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürü Cenk Gedik nezdinde emniyet teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı kutlayıp çalışmalarında başarılar diledi.

great barrier reef, great barrier reef, queensland. Ben je toe aan een tui fuerteventura vakantie met veel zon ?. De bedste action oplevelse tilbud i middelfart.