Son Dakika Haberler

Depremzedeye Umut olan AFAD’lı Ahmet, Umut’una kavuştu

Depremzedeye Umut olan AFAD’lı Ahmet, Umut’una kavuştu
Okunma : 25 views Yorum Yap

Mardin AFAD gönüllüsü Ahmet Can’ın yeni doğan çocuğuna, Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu tarafından “Umut” adı verildi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerde enkaz altında kalan depremzedelerin gün yüzüne çıkarılması için gece-gündüz demeden enkazlardı gönüllü olarak görev yapan Ahmet Can, yeni doğan çocuğuna Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu tarafından “Umut” adı verildi.

On bir ilde yaşanan deprem felâketinde Kahramanmaraş’taki kurtarma çalışmalarına gönüllü olarak katılan ve enkazdan 7 kişinin sağ kurtarılmasına katkı sağlayarak umut olan AFAD gönüllüsü Ahmet Can’ı makamında kabul ederek deprem bölgesindeki fedakârlık ve katkılarından dolayı tebrik eden Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, Can ailesini evlerinde ziyaret ederek yeni doğan bebeklerine isim verdi.

İlçe Müftüsü Abdullah Erdoğan ile birlikte Can ailesini ziyaret eden Kaymakam Cıdıroğlu, yeni doğan bebeğe Umut ismini verirken, İlçe Müftüsü Erdoğan’da çocuğun kulağına önce ezan okudu, sonra Umut ismini fısıldadı.

 

The 5 best road trips in maine for mountains, fall foliage and acadia national park. Sunweb valencia last minute – de beste deals van het moment. Big4 saltwater @ yamba holiday park, palmer island australia.