Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Çam, ilçede devam eden yatırımları yerinde inceledi

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün ile beraber, ilçede yapılacak yatırımları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, takdir toplayan çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Hayata geçirdiği projelerle ilçenin çehresini değiştiren, altyapı yatırımlarıyla Kızıltepe’yi kentleşmede önemli bir noktaya taşıyan Kaymakam Çam, çalışma azmi ve samimiyeti ile ilçe halkının sevgisini ve saygısını kazandı.

Sosyal ve kültürel çalışmalarıyla da şehre yeni bir vizyon kazandırmayı başaran Çam, spor alanında da yeni projeler hayata geçiriyor.

Geçtiğimiz günlerde, Kızıltepe Spor Kompleksi’nin imza törenini gerçekleştiren Çam, planlanan yatırımları da titizlikle takip ediyor.

Kaymakam Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün ve teknik ekip ile beraber,  88 dönüm parkta yapılacak olan kapalı spor salonu ve kapalı yüzme havuzu için yerinde inceleme yaptı.

Çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Çam, daha sonra Kızıltepe Spor Lisesi’ne geçerek burada yapılacak olan yeni kapalı spor salonu için yerinde inceleme yaptı.