Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İş insanı Kösen’e Müteahhitlik Başarı Ödülü 

DEKİNSAN Grup Yönetim Kurulu

DEKİNSAN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mardinli iş insanı Kenan Kösen, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Mardin’in yurt dışındaki en büyük ticari hacmine sahip Müteahitlik firması DEKİNSAN Grup, Yurt Dışı Müteahhitlik Hizmetleri Başarı Ödülüne layık görüldü. DEKİNSAN Grubu’nun Ödülünü Mardinli başarılı işadamı Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen “Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Başarı Ödül Töreni’nde Mardinli İşadamları Kenan Kösen ile Hasan Keleşoğlu’nun kurucu ortakları oldukları DEKİNSAN Grup Müteahhitlik firması bu yılda Türkiye’nin dev firmaları arasında yer aldı.

Ticaret Bakanı Mehmet Muşlu’nun da hazır bulunduğu ödül töreninde Limak ve Rönesans Holding ile birlikte Türkiye’nin en büyük müteahhitlik firmaları arasında ödül almaya hak kazanan DEKİNSAN Grubu’nun ödülünü grup adına Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un elinden aldı.

Aldığı ödül ile Mardin’e gurur yaşatan DEKİNSAN Grup Başkanı Kenan Kösen, Yurt dışında yaptıkları ticari faaliyetlerle üst üste ikinci kez ödüle layık görülmüş olmanın haklı gururunu yaşadıklarını kaydetti.

İşadamı Kösen,  “Dekinsan Grup olarak Dünya genelindeki ENR Müteahhitlik listesinde yine ‘Dünyanın En İyileri’ arasında yer almaktan dolayı gururlu ve mutluyuz. Düzenlenen törenle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödülümüzü aldık. Başta Dekinsan Yönetim Kurulu olmak üzere, emeği geçen tüm Dekinsan Ailemize sonsuz teşekkürler. DEKİNSAN Grup olarak çalışmaya üretime ve istihdama katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında binlerce çalışanlarımızın emekleriyle firmamızı büyütmeye ve milli sermayeye katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Bugün aldığımız bu ödülü çok sevdiğimiz ve aidiyet duygusuyla bağlı olduğumuz dinlerin ve dinlerin kadim şehri güzel Mardin’imize ithaf ediyoruz.” dedi.