Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İş insanı Ali Ekinci’den yeni yıl mesajı

Ekinciler Şirketler Grubu Yönetim

Ekinciler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Mardin Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Ali Ekinci, yeni yıl mesajı yayımladı.

Mardin’de yaptığı yatırımlarla tüm kesimlerin takdirini toplayan Ekinci, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ekinci, mesajında, “Yeni yıl beraberinde yeni hedefleri, yepyeni umutları, yeni hayalleri, yeni başlangıçları, yeni dilekleri getirir. Acısı, tatlısı ve üzüntüsüyle bir yıl daha geride kaldı. Yeni umutlar ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır. Malum Covid-19 salgını dolayısıyla çok zor bir süreç atlatılıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının seyrini aşı değiştirdi. Artık kendi aşımız kendi gücümüz var. Tukovac milletimize hayırlı uğurlu olsun. Umuyoruz ki, inşallah en kısa sürede bu salgından ülke ve dünya olarak kurtuluruz. Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün Mardinlilerin yeni yılını kutluyorum.”